Haberler
Tarım Kredi Yem A.Ş Eğitime hız verdi! 02-07-2018

Tarım Kredi Yem A.Ş’nin 2-6 Temmuz 2018 tarihleri arasında Kütahya Harlek Termal Otelde gerçekleştirdiği hizmet içi eğitim programları kapsamında Hayvan Besleme Danışmanlarına 4 gün süren teknik mesleki ve kişisel gelişim eğitimleri hazırlamıştır. Program boyunca çalışma arkadaşlarını yalnız bırakmayan Genel Müdür Kinay konuşmasında;

 Sektördeki payımızı %10 un üzerine çıkardık. Bununla beraber çiftçilerimizle temasımızı artıracak yazılımlar geliştirdik. Bundan böyle Besleme Danışmanlarımızı sürekli olarak üreticilerimizle birlikte olacaklar. Ardından Alo Yem hattımızı kurarak üreticilerimizin şikayet ve önerilerine  en kısa zamanda cevap vereceğiz. Besleme Danışmanlarımızla istişareler bizlere kaliteli ve faydalı bilgiler sağlayacaktır. Bu sebeple eğitim faaliyetlerimizin başlangıcı besleme danışmanlarımızla birlikte oldu. 2018 den itibaren yeni yatırım hamlelerine başlıyoruz. Urfa fabrikamızın temelini gecen ay attık. İzmir Tireyi hazırlıyoruz burada yem fabrikamızı kuracağız. İzmir Ödemişte ise büyük bir sektörel yatırım yapacağız. Tarım Kredi Yem sadece yem üretmemeli ve sektöre katma değer katacak yatırımlar yapmalıdır. Tarım Kredi Yem olarak hedefimiz yeni fabrikalarımızla kapasitemizi artırarak 1 milyar TL olan ciromuzu İki milyar TL ye çıkaracağız. Bu sayede hedefimiz sektörün %20 sine hitap etmek olacaktır. Yapacağımız yatırımlar 100 milyon TL nin üzerinde olacağından süper teşvik paketlerinden yararlanacağız. Böylelikle yapacağımız yatırımlarla beraber sektöre yön vererek ithalatı önleyici tavrımızla üretmeye devam edeceğiz.

Kinay konuşmasını; ‘Programımıza katılarak şeref veren Genel Müdürümüz Dr. Fahrettin POYRAZ’a Bölge Müdürümüz Özkan İNCİ ‘ye değerli hocalarımıza, programda emeği geçen bütün çalışma arkadaşlarıma teşekkür ederim’ diyerek bitirdi.